Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Göteborg

+46(0)31-19 20 20
+46(0)31-19 20 25
info@hofmann.se
Askims Verkstadsväg 11,
436 34 Askim
Vägbeskrivning / Karta - Göteborg

Stockholm

+46(0)8-5648 3232
+46(0)31-19 20 25
info@hofmann.se
Rallarvägen 41, 1tr
184 40 Åkersberga
Vägbeskrivning / Karta - Stockholm
Michael O. Hofmann
Michael O. Hofmann
VD
+46 (0)31-719 39 10
+46 (0)708-76 66 45
m@hofmann.se
Kai Björkquist
Kai Björkquist
Försäljningschef
+46 (0)31-719 39 11
+46 (0)708-76 66 46
kai@hofmann.se
Jonas Helgesson
Jonas Helgesson
Teknisk Säljare / Ekonomi
+46 (0)31-719 39 12
+46 (0)708-76 76 22
jonas@hofmann.se
Peter Vanhanen
Peter Vanhanen
Teknisk Säljare
+46 (0)31-719 39 51
+46 (0)708-76 66 47
peter@hofmann.se
Anders Halling
Anders Halling
Teknisk Säljare (Stockholm)
+46 (0)8-5992 9891
+46 (0)733-58 14 02
anders@hofmann.se
Per Rosander
Per Rosander
Serviceansvarig
+46 (0)31-719 39 15
+46 (0)708-76 66 98
per@hofmann.se
Peter Högberg
Peter Högberg
Projektledare
Elektronik Design
Installation & Service
+46 (0)31-719 39 18
hogberg@hofmann.se
Tung Tran
Tung Tran
Servicetekniker
+46 (0)31-719 39 16
+46 (0)707-76 21 61
tung@hofmann.se
Goran Stojkovski
Goran Stojkovski
Logistik-, Reklam- & IT-ansvarig
+46 (0)31-719 39 53
+46 (0)707-76 21 63
goran@hofmann.se
Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan