För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Göteborg

+46(0)31-19 20 20
+46(0)31-19 20 25
info@hofmann.se
Askims Verkstadsväg 11,
436 34 Askim
Vägbeskrivning / Karta - Göteborg

Stockholm

+46(0)8-5648 3232
+46(0)31-19 20 25
info@hofmann.se
Rallarvägen 41, 1tr
184 40 Åkersberga
Vägbeskrivning / Karta - Stockholm
Michael O. Hofmann
Michael O. Hofmann
VD
+46 (0)31-719 39 10
+46 (0)708-76 66 45
m@hofmann.se
Kai Björkquist
Kai Björkquist
Försäljningschef
+46 (0)31-719 39 11
+46 (0)708-76 66 46
kai@hofmann.se
Jonas Helgesson
Jonas Helgesson
Teknisk Säljare
+46 (0)31-719 39 12
+46 (0)708-76 76 22
jonas@hofmann.se
Peter Vanhanen
Peter Vanhanen
Teknisk Säljare
+46 (0)31-719 39 51
+46 (0)708-76 66 47
peter@hofmann.se
Anders Halling
Anders Halling
Teknisk Säljare (Stockholm)
+46 (0)8-5992 9891
+46 (0)733-58 14 02
anders@hofmann.se
Ulla Lundell
Ulla Lundell
Ekonomi
+46 (0)31-719 39 02
ulla@hofmann.se
Per Rosander
Per Rosander
Serviceansvarig
+46 (0)31-719 39 15
+46 (0)708-76 66 98
per@hofmann.se
Peter Högberg
Peter Högberg
Projektledare
Elektronik Design
Installation & Service
+46 (0)31-719 39 18
hogberg@hofmann.se
Tung Tran
Tung Tran
Servicetekniker
+46 (0)31-719 39 16
+46 (0)707-76 21 61
tung@hofmann.se
Ljupce Talevski
Ljupce Talevski
Elektronik/Servicetekniker
talevski@hofmann.se
Mikael Nyberg
Mikael Nyberg
Logistikansvarig
+46 (0)31-719 39 03
nyberg@hofmann.se
Goran Stojkovski
Goran Stojkovski
Reklam- & IT-ansvarig
+46 (0)31-719 39 53
goran@hofmann.se
Start > Kontakt
Annonser
0 Produkter
Totalt 0 SEK
Priser exkl. moms